Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
0 postów 366 komentarzy

Jeremiasz

Łabaja - wojownik, potomek Słowian Połabskich, ostatni świadek

Moje komentarze

 • @Jasiek 09:58:36
  Fantastycznie to skomentowałeś - trafne, a jak głęboko metaforyczne...
  A wracając do JFK, to dodam tylko tyle: były dokumenty za Reagana na stronie CIA, jak meteor mówiące dysponencie zbrodni - znikły po kilku dniach i dziwnym trafem wszyscy kopiści, co zacytowali ich treść nie żyją, w tym mój daleki kuzyn w USA za strony dziadka.
  Lepiej nie drążyć...
  Mord na J. F. Kennedy'm i carcano odnaleziony pod Pistoią
 • @Łabaja 23:43:19
  Zapomniałem na zakończenie podkreślić tego co mówi poniższa publikacja:
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/10/trump-wkracza-w-strefe-zamachu-na-wlasne-zycie/
  I to jest kredo najbliższej wojny.
  Mord na J. F. Kennedy'm i carcano odnaleziony pod Pistoią
 • Ważne dlaczego? Czyli, kto najwięcej na zabójstwie zyskał...
  ...kto zlecił, bo kto był wykonawcą to sprawa drugorzędna. "Wałkowanie" tematyczne egzekutora jest jak przysłowiowe kręcenie się g...a w przeręblu.
  Prawdziwa przyczyna to FED. Oto co powiedział JFK:
  https://img12.dmty.pl//uploads/201212/1355586789_zddhrb_600.jpg
  Wkrótce potem (dwa tygodnie) już nie żył.
  Oto fragment trafnego komentarza w magazynie Forbes red. Pawła Zielewskiego z 16 listopada 2016 - "Jak Kennedy pobił się z Fed o srebrnego dolara":
  "Dekret prezydencki 11110, który odbierał Rezerwie Federalnej prawo do pożyczania rządowi na procent „własnych” pieniędzy, był z punktu widzenia Fed wyjątkowo niebezpieczny. Nie tylko oznaczał koniec Rezerwy Federalnej, ale i krach części banków inwestycyjnych. To jedyne rozporządzenie, które nie zostało wykonane. Po śmierci prezydenta wręcz zignorowano jego istnienie. Certyfikaty płatnicze oparte na srebrze wycofano z obiegu, 10- i 20-dolarowe banknoty w ogóle nie ujrzały światła dziennego. Mało tego, rząd wyprzedał również rezerwy srebra, pozbawiając emitenta waluty punktu odniesienia. Próba przywrócenia zdrowej równowagi spełzła na niczym.
  Badająca okoliczności zabójstwa prezydenta Komisja Warrena przez 11 miesięcy przesłuchała 552 świadków i przebadała ponad 3 tys. dowodów rzeczowych. W liczącym 889 stron końcowym raporcie uznała, że Oswald i Ruby działali sami, co z miejsca obudziło spekulacje na temat prawdziwych mocodawców zlecenia na zabicie Kennedy’ego – w tym rozważania o udziale w zamachu lobby finansowego. Ba, zwolennicy spisku bankierskiego przypomnieli sobie, że w historii USA podobne wydarzenie miało już miejsce: w 1923 roku został otruty kongresman Louis Thomas McFadden, przewodniczący Komisji Bankowości i Waluty Kongresu USA, były bankier, który otwarcie poszedł na wojnę z drukującą prywatne pieniądze Rezerwą Federalną i był o włos od przeforsowania tzw. McFadden Act ograniczającego wszechwładzę banków oraz Fed.
  12 listopada 1963 roku John Fitzgerald Kennedy miał powiedzieć do studentów Uniwersytetu Columbia: „Stanowisko prezydenta zostało użyte do zorganizowania spisku, który ma zniszczyć wolność. Zanim opuszczę Biały Dom, muszę o tym poinformować amerykańskich obywateli”. Miał, ponieważ nie zachowało się nagranie ze spotkania, a pamięć ludzka bywa ulotna."

  Problem jak bumerang wraca i zakończy się (prawdopodobnie) tajemniczą śmiercią obecnego prezydenta:
  https://twitter.com/realDonaldTrump/status/1077231267559755776?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1077236455565594624&ref_url=https%3A%2F%2Fwolna-polska.pl%2Fwiadomosci%2Frothschild-napisal-trumpowi-zamknij-sie-kuwa-w-sprawie-reformy-banku-rezerwy-federalnej-2018-12
  Donald Trump:
  „Jedyny problem, jaki ma nasza gospodarka, to FED. Nie ma on wyczucia rynku, nie rozumie konieczności wojen handlowych ani siły dolarów, ani nawet demokratycznych posunięć ponad granicami . FED jest jak potężny golfista, który nie może wcelować w dołek, ponieważ nie ma on żadnego wyczucia – nie może go trafić!”
  https://twitter.com/DavMicRot/status/1077236455565594624?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1077236455565594624&ref_url=https%3A%2F%2Fwolna-polska.pl%2Fwiadomosci%2Frothschild-napisal-trumpowi-zamknij-sie-kuwa-w-sprawie-reformy-banku-rezerwy-federalnej-2018-12
  Odpowiedz Davida Rothschilda:
  „Po prostu zamknij się kurwa. Poważnie: za każdym razem, gdy prezydent Trump mówi o FED, rynek się przewraca. Potrzebujemy aby rynek się ustabilizował , by uratować to, co pozostało z jego prezydentury: czy on jest tak głupi, że nie potrafi nawet po prostu zamknąć się kurwa i nic nie robić?”
  FED to prywatna spółka rejestrowana na giełdzie i jest faktyczną władzą swoich właścicieli w USA.
  Reasumując - czytelne jest kto zlecił likwidację JFK.
  Mord na J. F. Kennedy'm i carcano odnaleziony pod Pistoią
 • Bardzo zabawny komentarz blogera
  Może być elementem dezinformacji (bloger).
  Maskarada socjotechniczna komentowana z podkreśleniem wielkiej wagi.
  Zabawne... (KRLD&USA).
  Doświadczalny obóz KRLD, to poligon testowy dla twórców NWO zakończony obecnymi "rozmowami" pełnym sukcesem.
  A tak na marginesie: Histeria straszenia zagrożeniem w tym przypadku jest ewidentnym oszustwem manipulacji. Tylko laik i intelektualny szpieg może lansować wysokie znaczenie spotkania Trump - Kim...
  Jak Kim ograł Amerykę.
 • Żyjemy w dwóch swiatach: wirtualnym stworzonym przez twórców zła całego w naszym świecie i zamaskowanym przez ten pierwszy,
  REALNYM, dostępnym tylko dla ludzi o wolnym, nie zniewolonym umyśle.
  Tak zwane "leczenie nowotworów" oczywiście, że nie jest skierowane na całkowite dobro chorych. Dziś poziom wiedzy naukowej jest na tak wysokim poziomie, że pozwala stwierdzić stwierdzić niepodważalnie: CHEMICZNE METODY "LECZENIA" RAKA to ludobójstwo w interesie elit władzy na poziomie światowym. Znam się na biochemii i wiem co napisałem
  Szerzej o tym napiszę w komentarzu po naprawie komputera - prawdopodobnie w nocy...
  Chemioterapia na cenzurowanym
 • Dziecinna, sterowana przez kaballah swiadomość
  "Delegalizacja" - magiczne hasło, które skutkuje dobrym samopoczuciem agentury i lemingostanu, ale w państwie pozornym jest tylko moderatorem destrukcji. Komunizm jest daleko silniej skuteczny w Izraelu, Unii, czy USA...
  Tu nad Wisłą to eksperyment destrukcji tożsamości silnej narodowości. Coś na kształt realizacji doktryny Hegla.
  Oczywiście nie można zaprzeczyć, że delegalizacja jest słuszna, ale jednocześnie jest jedynie maskaradą w systemie państwa pozornego, jakim jest obecnie Polska.
  Delegalizacja organizacji komunistycznych
 • @Husky 23:09:28
  Po jakiej części? Przecież wystarczy, nawet powierzchownie przy dużej skali, ocenić źródła kasy (to przecież niemałe koszty Szanowny Panie) i mamy reżysera - scenarzystę oraz cele. Koszty zaś prowadza do tego samego źródła. Obecnie to takie G... etc i inne maskarady troski o ludzkość, i o demokrację dla zamaskowania prawdy.
  Jeśli zaś o Francję chodzi (nie naród francuski) to najlepsza obecnie prostytutka gotowa i spolegliwa do skutecznej likwidacji kultury etnicznej. Francja jest najlepszym dzisiaj narzędziem likwidacji narodowości.
  CEL WŁADZA TOTALNA - ZNISZCZENIE NARODOWOŚCI...
  "Przerażający atak terrorystyczny"
 • Spostrzeżenie trafne, choć to "nihil novi sub sole" - to taktyka destrukcji...
  jako narzędzie socjotechniczne. Kto? Popatrz bez różowych okularów: G20, G8, Bilderberg... A kto i dlaczego? Ci co są hodowcami w tym systemie.
  "Przerażający atak terrorystyczny"
 • @trybeus 23:02:38
  To co się dzieje w ośrodkach medycznych zwanych szpitalami jest poza kontrolą i świadomością obywatela. Państwo opanowane przez gangi satanistów udaje normalność wdrażając egzekucję...
  Sepsa to procedura tej egzekucji, trudna do uzasadnienia przez obywatela klienta.
  Zmarł Zbigniew Wodecki
 • Kosekwencje?
  "Tiamat: "W przyrodzie nie ma nagród ani kar. Są tylko konsekwencje."
  Toż to ideologia "narodu wybranego", a nie rzeczywistość naturalna....
  Co się dzieje na Węgrzech i w Polsce - 04.10.2016.
 • Czy konflikt USA - Rosja to tylko socjotechniczna maskarada?
  TAK!
  Nie ma konfliktu Rosja - USA.
  Prawdziwe cele są widoczne ale nie trzeba ich ukrywać, bo społeczność w nie nie wierzy. Ludzie mamią się drobnostkami...
  Pokerowe ultimatum Putina
 • Dane propagandowo fałszywe
  Według badań ankietowych dwóch uniwersytetów (łódzki i szczeciński) liczba emigrantów (stałych i czasowych) jest pomiędzy 6 a 8 milionów. To odpowiada rzeczywistej sytuacji w rodzinach
  Jest taki kraj w sercu Europy
 • Czy tytuł ma wprowadzic w bład?
  Autor tytułu sugeruje, że Błażejowska odkrywa to co wcześniej było nieprawdziwe. Czyżby? Pokazywanie faktograficzne zdarzeń historycznych choćby najprawdziwsze bez relatywnego obrazu skutków i oddziaływań w skali rzeczywistej, ponadpaństwowej, a nie lokalnej, jest najdoskonalszą dezinformacją. Taki koń trojański w nauczaniu... To najlepsza strategia neofitów przez wieki budujących skutecznie własne struktury państwowe w państwie polskim wspólnie z żydowskimi talmudystami. To największy błąd państwa polskiego.
  Prawdziwa historia KOR-u
 • @Moher 01:53:39
  A od kiedyż to ten żydowski homoś, wyznaczony przez wielkie loże do zrealizowania w Rosji rebelii przewrotu (nazwanej dla zafałszowania celów Wielką...) jest dla szanownych Panów godnym przywoływania autorytetem. Tłumaczy to jedynie sentyment wyznawców do zbrodniarza. A na marginesie dodam jedynie, że w dokumentach źródłowych i nigdzie nie znalazłem potwierdzenia autorstwa tego zwrotu. Natomiast środowiska rabinackie używają określenia "pożyteczny idiota" dla określenia szczególnie użytecznego i posłusznego goja.
  Listopad ' 16 - WMW - Wygrajmy Myśląc Wspólnie
 • Filmy nie działają wyłacznie na NEON24.
  Od jakiegoś czasu nie wyświetla się przy próbie uruchomiania na stronie NEON24 filmu z YouTube okno filmu wyświetla komunikat według schematu: "Wystąpił błąd. Spróbuj jeszcze raz później (identyfikator odtwarzania: gSYUjUIVKKyfCMhfX). Więcej informacji)". Na pasku okna filmu jest informacja, że adres pod linkiem filmu "Nie jest plikiem". To nie jest wada przeglądarki, bo błąd ujawnia się wyłącznie na stronie NEON24.
  Aleksander Jabłonowski o zdradzie w Powstaniu Warszawskim
 • @Ziut 17:05:53
  Jazgot żydowski...
  A na marginesie: 51 stanem jest Dystrykt Kolumbii, zatem szaradzista Brudziński bełkocze prawdę... przez pomyłkę. Polska nie jest 51 stanem.
  Koniec niepodległej Polski ?
 • Zdrada?
  /CZY NIE JEST TO ZDRADA ?/ To coś gorszego. To pełzająca likwidacja Polski i reakcją na to będzie bierna obserwacja obywateli zamienionych na służących, czyli "zlikwidowanych"...
  Koniec niepodległej Polski ?
 • Macierewicz to agent B'nai B'rith - doktrynalnych wrogów słowiańszczyzny.
  I o jest odpowiedź na wszystkie dysputy. Ta sekta jest czymś więcej niż tylko zdrada stanu.
  Czego broni Macierewicz? - no czego
 • @Ziut 16:16:30
  Bóg dał Ci rozum to po to byś go używał...
  Co to znaczy: "w pierwotnym tekście Biblii w języku hebrajskim"? Ja znam kilka tekstów Biblii i wszystkie są uważane za "pierwotne", choć zawierają różne treści i składnię, z których kapłani stworzyli późniejszą jednolitą wersję. "Stare Przymierze" spisywano alfabetem pozbawionym samogłosek! I takie słowo jak "tt" można odczytać - w zależności od wyobraźni czytelnika - jak "tata" albo "Otto". Powtarzam, nie istnieje pierwowzór Starego Przymierza, tylko kilka wersji tekstu, z których kapłani żydowscy dla wygody skompilowali w czasach późniejszych "wzór" użyty przez Drosina. Już to samo podważa tezę "oryginalności" tekstów. Metoda opisywana przez Drosina daje podobne oczekiwane efekty w przypadku innych dużych tekstów po usunięciu spacji, interpunkcji i akapitów.
  Kod Biblii jest oszustwem, a metodologia użyta do odczytywania "przekazu" pozwala na dowolne, ideologiczne interpretowanie słów w zależności od oczekiwań, wyobraźni i wiedzy "badacza".
  Mit o kodzie Biblii jest niebezpieczny, bo odkryte "sensacje" w rękach fanatyków są usprawiedliwieniem złych czynów. Nie wszyscy wiedzą, że w rządzie Izraela znajdują się zwolennicy kodu Biblii, a ujawnione przez kod Biblii "rewelacje" były przyczyną kilku krwawych akcji przeciwko Palestyńczykom i Bejrutowi. Politycy żydowscy na świecie, wierzący w kod Biblii opierają na nim swoje decyzje.
  Kod Biblii o tzw. katastrofie w smoleńsku: "To był ZAMACH?!"
 • To nie strach ani głupota Waszczykowskiego, to budowa konfliktu
  polsko-rosyjskiego, to realizacja zadań wyznaczonych przez Chabad Lubawicz Kaczyńskiemu & Company. Ten konflikt jest równie szkodliwy Polsce co Rosji i powinien skutkować tym czym skutkuje "zdrada stanu"...
  Mysl Polska: Waszczykowski zadał cios Polakom.

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej