Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
0 postów 363 komentarze

Jeremiasz

Łabaja - wojownik, potomek Słowian Połabskich, ostatni świadek

Moje komentarze

 • Bardzo zabawny komentarz blogera
  Może być elementem dezinformacji (bloger).
  Maskarada socjotechniczna komentowana z podkreśleniem wielkiej wagi.
  Zabawne... (KRLD&USA).
  Doświadczalny obóz KRLD, to poligon testowy dla twórców NWO zakończony obecnymi "rozmowami" pełnym sukcesem.
  A tak na marginesie: Histeria straszenia zagrożeniem w tym przypadku jest ewidentnym oszustwem manipulacji. Tylko laik i intelektualny szpieg może lansować wysokie znaczenie spotkania Trump - Kim...
  Jak Kim ograł Amerykę.
 • Żyjemy w dwóch swiatach: wirtualnym stworzonym przez twórców zła całego w naszym świecie i zamaskowanym przez ten pierwszy,
  REALNYM, dostępnym tylko dla ludzi o wolnym, nie zniewolonym umyśle.
  Tak zwane "leczenie nowotworów" oczywiście, że nie jest skierowane na całkowite dobro chorych. Dziś poziom wiedzy naukowej jest na tak wysokim poziomie, że pozwala stwierdzić stwierdzić niepodważalnie: CHEMICZNE METODY "LECZENIA" RAKA to ludobójstwo w interesie elit władzy na poziomie światowym. Znam się na biochemii i wiem co napisałem
  Szerzej o tym napiszę w komentarzu po naprawie komputera - prawdopodobnie w nocy...
  Chemioterapia na cenzurowanym
 • Dziecinna, sterowana przez kaballah swiadomość
  "Delegalizacja" - magiczne hasło, które skutkuje dobrym samopoczuciem agentury i lemingostanu, ale w państwie pozornym jest tylko moderatorem destrukcji. Komunizm jest daleko silniej skuteczny w Izraelu, Unii, czy USA...
  Tu nad Wisłą to eksperyment destrukcji tożsamości silnej narodowości. Coś na kształt realizacji doktryny Hegla.
  Oczywiście nie można zaprzeczyć, że delegalizacja jest słuszna, ale jednocześnie jest jedynie maskaradą w systemie państwa pozornego, jakim jest obecnie Polska.
  Delegalizacja organizacji komunistycznych
 • @Husky 23:09:28
  Po jakiej części? Przecież wystarczy, nawet powierzchownie przy dużej skali, ocenić źródła kasy (to przecież niemałe koszty Szanowny Panie) i mamy reżysera - scenarzystę oraz cele. Koszty zaś prowadza do tego samego źródła. Obecnie to takie G... etc i inne maskarady troski o ludzkość, i o demokrację dla zamaskowania prawdy.
  Jeśli zaś o Francję chodzi (nie naród francuski) to najlepsza obecnie prostytutka gotowa i spolegliwa do skutecznej likwidacji kultury etnicznej. Francja jest najlepszym dzisiaj narzędziem likwidacji narodowości.
  CEL WŁADZA TOTALNA - ZNISZCZENIE NARODOWOŚCI...
  "Przerażający atak terrorystyczny"
 • Spostrzeżenie trafne, choć to "nihil novi sub sole" - to taktyka destrukcji...
  jako narzędzie socjotechniczne. Kto? Popatrz bez różowych okularów: G20, G8, Bilderberg... A kto i dlaczego? Ci co są hodowcami w tym systemie.
  "Przerażający atak terrorystyczny"
 • @trybeus 23:02:38
  To co się dzieje w ośrodkach medycznych zwanych szpitalami jest poza kontrolą i świadomością obywatela. Państwo opanowane przez gangi satanistów udaje normalność wdrażając egzekucję...
  Sepsa to procedura tej egzekucji, trudna do uzasadnienia przez obywatela klienta.
  Zmarł Zbigniew Wodecki
 • Kosekwencje?
  "Tiamat: "W przyrodzie nie ma nagród ani kar. Są tylko konsekwencje."
  Toż to ideologia "narodu wybranego", a nie rzeczywistość naturalna....
  Co się dzieje na Węgrzech i w Polsce - 04.10.2016.
 • Czy konflikt USA - Rosja to tylko socjotechniczna maskarada?
  TAK!
  Nie ma konfliktu Rosja - USA.
  Prawdziwe cele są widoczne ale nie trzeba ich ukrywać, bo społeczność w nie nie wierzy. Ludzie mamią się drobnostkami...
  Pokerowe ultimatum Putina
 • Dane propagandowo fałszywe
  Według badań ankietowych dwóch uniwersytetów (łódzki i szczeciński) liczba emigrantów (stałych i czasowych) jest pomiędzy 6 a 8 milionów. To odpowiada rzeczywistej sytuacji w rodzinach
  Jest taki kraj w sercu Europy
 • Czy tytuł ma wprowadzic w bład?
  Autor tytułu sugeruje, że Błażejowska odkrywa to co wcześniej było nieprawdziwe. Czyżby? Pokazywanie faktograficzne zdarzeń historycznych choćby najprawdziwsze bez relatywnego obrazu skutków i oddziaływań w skali rzeczywistej, ponadpaństwowej, a nie lokalnej, jest najdoskonalszą dezinformacją. Taki koń trojański w nauczaniu... To najlepsza strategia neofitów przez wieki budujących skutecznie własne struktury państwowe w państwie polskim wspólnie z żydowskimi talmudystami. To największy błąd państwa polskiego.
  Prawdziwa historia KOR-u
 • @Moher 01:53:39
  A od kiedyż to ten żydowski homoś, wyznaczony przez wielkie loże do zrealizowania w Rosji rebelii przewrotu (nazwanej dla zafałszowania celów Wielką...) jest dla szanownych Panów godnym przywoływania autorytetem. Tłumaczy to jedynie sentyment wyznawców do zbrodniarza. A na marginesie dodam jedynie, że w dokumentach źródłowych i nigdzie nie znalazłem potwierdzenia autorstwa tego zwrotu. Natomiast środowiska rabinackie używają określenia "pożyteczny idiota" dla określenia szczególnie użytecznego i posłusznego goja.
  Listopad ' 16 - WMW - Wygrajmy Myśląc Wspólnie
 • Filmy nie działają wyłacznie na NEON24.
  Od jakiegoś czasu nie wyświetla się przy próbie uruchomiania na stronie NEON24 filmu z YouTube okno filmu wyświetla komunikat według schematu: "Wystąpił błąd. Spróbuj jeszcze raz później (identyfikator odtwarzania: gSYUjUIVKKyfCMhfX). Więcej informacji)". Na pasku okna filmu jest informacja, że adres pod linkiem filmu "Nie jest plikiem". To nie jest wada przeglądarki, bo błąd ujawnia się wyłącznie na stronie NEON24.
  Aleksander Jabłonowski o zdradzie w Powstaniu Warszawskim
 • @Ziut 17:05:53
  Jazgot żydowski...
  A na marginesie: 51 stanem jest Dystrykt Kolumbii, zatem szaradzista Brudziński bełkocze prawdę... przez pomyłkę. Polska nie jest 51 stanem.
  Koniec niepodległej Polski ?
 • Zdrada?
  /CZY NIE JEST TO ZDRADA ?/ To coś gorszego. To pełzająca likwidacja Polski i reakcją na to będzie bierna obserwacja obywateli zamienionych na służących, czyli "zlikwidowanych"...
  Koniec niepodległej Polski ?
 • Macierewicz to agent B'nai B'rith - doktrynalnych wrogów słowiańszczyzny.
  I o jest odpowiedź na wszystkie dysputy. Ta sekta jest czymś więcej niż tylko zdrada stanu.
  Czego broni Macierewicz? - no czego
 • @Ziut 16:16:30
  Bóg dał Ci rozum to po to byś go używał...
  Co to znaczy: "w pierwotnym tekście Biblii w języku hebrajskim"? Ja znam kilka tekstów Biblii i wszystkie są uważane za "pierwotne", choć zawierają różne treści i składnię, z których kapłani stworzyli późniejszą jednolitą wersję. "Stare Przymierze" spisywano alfabetem pozbawionym samogłosek! I takie słowo jak "tt" można odczytać - w zależności od wyobraźni czytelnika - jak "tata" albo "Otto". Powtarzam, nie istnieje pierwowzór Starego Przymierza, tylko kilka wersji tekstu, z których kapłani żydowscy dla wygody skompilowali w czasach późniejszych "wzór" użyty przez Drosina. Już to samo podważa tezę "oryginalności" tekstów. Metoda opisywana przez Drosina daje podobne oczekiwane efekty w przypadku innych dużych tekstów po usunięciu spacji, interpunkcji i akapitów.
  Kod Biblii jest oszustwem, a metodologia użyta do odczytywania "przekazu" pozwala na dowolne, ideologiczne interpretowanie słów w zależności od oczekiwań, wyobraźni i wiedzy "badacza".
  Mit o kodzie Biblii jest niebezpieczny, bo odkryte "sensacje" w rękach fanatyków są usprawiedliwieniem złych czynów. Nie wszyscy wiedzą, że w rządzie Izraela znajdują się zwolennicy kodu Biblii, a ujawnione przez kod Biblii "rewelacje" były przyczyną kilku krwawych akcji przeciwko Palestyńczykom i Bejrutowi. Politycy żydowscy na świecie, wierzący w kod Biblii opierają na nim swoje decyzje.
  Kod Biblii o tzw. katastrofie w smoleńsku: "To był ZAMACH?!"
 • To nie strach ani głupota Waszczykowskiego, to budowa konfliktu
  polsko-rosyjskiego, to realizacja zadań wyznaczonych przez Chabad Lubawicz Kaczyńskiemu & Company. Ten konflikt jest równie szkodliwy Polsce co Rosji i powinien skutkować tym czym skutkuje "zdrada stanu"...
  Mysl Polska: Waszczykowski zadał cios Polakom.
 • @reflexión 23:49:05
  i niektórzy z nich zostali powieszeni za zdradę stanu, o czym obecnie skrzętnie cicho sza...
  Witaj maj trzeci maj anno domini 2016
 • "Teoria spisku"
  To zwrot dyskredytujący. Jednocześnie to system socjotechniczny wdrażany z absolutnym sukcesem, pod nadzorem CIA w latach 50-tych i 60-tych ubiegłego stulecia, dla stworzenia propagandowej płaszczyzny dezinformacji i dyskredytacji przeciwników. Samo określenie jest pod względem logicznym absurdalne, bo nie odnosi się do naukowego znaczenia słowa "teoria". Z punktu widzenia logiki komunikacji można mówić: jest spisek, lub nie, a użycie zwrotu "teoria spiskowa" jest dowodem na skuteczność w oddziaływaniu propagandowym, za co jeden szefów CIA otrzymał najwyższe odznaczenie państwowe.
  Powodzenia świecie dezinformacji.
  Co wiemy o śmierci Bin Ladena.
 • To teatrzyk kukiełkowy dla hodowlanych widzów.
  A na marginesie i używając zrozumiałego języka. Rządzący ze Wschodu i Zachodu dmuchają we wspólną trąbę, a sedno pokazuje maksyma: "Tylko małe sekrety muszą być strzeżone. Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej" /Marshall McLuhan /. W epizodzie niemieckim jest to "amerykańsko - rosyjska współpraca" wycofania pomimo protestów duetu Thatcher - Mitterrand, tudzież innych. Główna linia celów jest wspólna dla faktycznej władzy.
  Na froncie za friko

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej